Topic: Wasze filmy ślubne

Witam wszystkich bardzo serdecznie wink Mam do Was takie pytanie, otóż.. jak wypadły Wasze filmy ślubne? Często do nich wraacie? Sama uwielbiam po prostu oglądać różne wesela i ceremonie ślubne, ale nie da się ukryć, że często można wśród nich znaleźć dużo wpadek tongue strasznie mnie śmieszą.. macie takie śmieszne wpadki i historie, uchwycone na Waszych filmach ze ślubu? tongue

Re: Wasze filmy ślubne

Ja chyba przez pół ślubu i wesela się martwiłam i stresowałam, żeby nic nie narobić i się nie ośmieszyć przypadkiem tongue Ale na szczęście nic takiego się nie stało.. wink a było blisko miejscami tongue

Re: Wasze filmy ślubne

Ja niedługo mam ślub i póki co wahamy się z mężem, czy jesteśmy w stanie skorzystać z usług osoby, która by zrobiła film itp. niestety oboje mamy potworne wydatki i nie wiemy, czy nas po prostu stać..

Re: Wasze filmy ślubne

Przecież to nie jest takie drogie! Ja korzystałam z usług świetnej firmy, która zrobiła mi zdjęcia i film. Ich ofertę możesz zobaczyć tutaj: http://www.anmedio.pl/cennik/ mają naprawdę fajne ceny i według mnie rezygnacja z fotografa to jest jakaś skrajność.. nigdy bym na to nie poszła, nawet jakbym miała popaść w długi.

Re: Wasze filmy ślubne

Według mnie też bezsensu jest rezygnować z tego, zawsze można coś wykombinować, a pamiątka zostaje na całe życie i jeszcze będziesz dzieciom i wnukom pokazywała.

Re: Wasze filmy ślubne

Ja na szczęście nie miałem żadnej wpadki, ale za to mój znajomy upadł niefortunnie i zerwał obrus z kilkoma potrawami tongue no cóż.. przynajmniej było sporo śmiechu, ale był tak zażenowany i zawstydzony, że chyba nigdy nikogo w życiu takiego nie widziałem.

Re: Wasze filmy ślubne

No ja też uwielbiam oglądać wpadki i różne śmieszne gagi związane z weselami tongue Raz byłem na weselu, że Pan młody tak wykręcił w tańcu swoją żonę, że ta pobiegła do toalety wymiotować tongue Potem to już nie miała nastroju do tańców wink

Re: Wasze filmy ślubne

Ja się nawet nie śmieję z takich rzeczy, bo mnie to dopiero czeka w życiu i wierzę, w karmę tongue Nie chcę żeby potem coś złego przytrafiło się i mi tongue Także wiecie… ;P