Topic: Nie podoba mi się nasza księgowa.

Cześć wszystkim. Wraz z mężem prowadzę firmę, od niedawna. On się na tym zna, ja trochę mniej ale postanowiłam mu pomóc, nauczyć się czegoś. Na pewno moja obecność nie będzie szkodliwa, nie będę przeszkadzać, a co więcej mogę się przydac no i zainwestować w siebie. Każde doświadczenie jest cenne. Jest tylko jedna sprawa, mianowicie nie podoba mi się nasza księgowa. Co sądzicie o pomyśle, by zdecydować się na biuro rachunkowe?

Re: Nie podoba mi się nasza księgowa.

Ale nie podoba Ci się, bo co? Jest ładna, zgrabna i atrakcyjne, wskutek czego obawiasz się, że zauważy to Twój mąż i Cię dla niej zostawi? Jak będziesz przesadzała z zazdrością, to bardzo prawdopodobne, że to zrobi.

Re: Nie podoba mi się nasza księgowa.

Nie, jesteśmy małżeństwem dziesięć lat, kochamy się więc nie ma mowy o zdradzie. Ona wydaje mi się po prostu jakaś podejrzana i nie wzbudza mojego zaufdania.

Re: Nie podoba mi się nasza księgowa.

Jeśli masz podstawy ku temu, by tak myśleć, to nawiązanie współpracy z zaufanym biurem rachunkowym może przynieść dla Was same korzyści. Ja w swojej firmie również korzystam z takiej opcji i przynam, że nie zamieniłbym teraz tej współpracy na zatrudnienie księgowej.

Re: Nie podoba mi się nasza księgowa.

No dobra, a jak to jest z księgowością w Trójmieście ? Dobrze, jakbyście polecili jakieś konkretne biura rachunkowe. Szukam połączenia: zadowolenie, Gdańsk biuro rachunkowe. Mam nadzieję, że znajdę coś odpowiedniego.

Re: Nie podoba mi się nasza księgowa.

Miałam kiedyś podobne przeczucia, ale faktycznie było tak jak napisał kolega wyżej… Mój mąż wyprowadził się(!) do naszej dawnej księgowej.

Re: Nie podoba mi się nasza księgowa.

Mogę Ci polecić firmę KsięgowośćTrójmiasto. Ja korzystam właśnie z tej i chwalę sobie tę współpracę.