Topic: Podłoga z drewna- jakie drzewo polecacie i gdzie w Szczecinie kupię najlepsze gatunki?

Cześć, czy są tu jacyś szczęśliwi posiadacze drewnianych podłóg? Poważnie myślę nad zainwestowaniem w drewniany parkiet na lata i w związku z tym mam pytanie- jaki rodzaj drzewa jest trwały i taki, ze potem można go po kilku latach odnowić? No i gdzie w Szczecinie mogę dostać dobre panele? dzięki

Re: Podłoga z drewna- jakie drzewo polecacie i gdzie w Szczecinie kupię najlepsze gatunki?

Trafiłam kiedyś przypadkiem na naprawdę dobrze wyposażony sklep z panelami z drewna, bo chciałam zlecić cyklinowanie komuś ze Szczecina. Wejdź sobie na stronę tej wytwórni podłóg http://szczecinpodlogi.pl/cyklinowanie/ akurat tu masz napsiane o tej renowacji, ale jak wejdziesz w inne podtsrony to piszą też o rodzajach drewna jakie mają, o kosultacjach itp. Naprawdę porządna firma! Z takich co robią drewniane podłogi ze Szczecina i co umieją je jeszcze odnawiać to moim zdaniem najlepsza

Re: Podłoga z drewna- jakie drzewo polecacie i gdzie w Szczecinie kupię najlepsze gatunki?

Co do trwałosci materiałów na deski podłogowe to bym stawiał na parkiet dębowy. To taka klasyka, mam wrazenie że to bezpieczne i trwałe rozwiązanie. Mam u siebie w domu i dobrze służy od lat. A parkieciarskie usługi w Szczecinie robiłem w tej firmie co poprzedniczka, także wiem ze dębowe deski odnawiają naprawde nieźle.