Topic: Jakie polecacie biura ksiegowe??

Witam mam całkiem poważne pytanie dla wszystkich osób które prowadzą biznes lub zarządzają biznesem na ternie Poznania. Czy znacie tutaj jakieś godne zaufania biura księgowe? Bo szczerze mowiac przegladalem oferty i nie mogę nic wybrać. Chciałbym zasięgnąć opini Klientów. Czy ktoś na przykład może mi opowiedzieć o swoim księgowym? Czy nigdy nie miał problemów czy wszystko było na czas? myśle że raczej każdy księgowy taki jest ale może się mylę, pozdtrawiam

Re: Jakie polecacie biura ksiegowe??

Gdyby księgowy się spóźniał z rozliczeniami to podejrzewam żeby długo na rynku nie pobył. Ale zakładam że takie fatalne sytuacje też się muszą zdarzać. jednakowoż jeśli ktoś ma stałe grono klientków od iluś tam lat to raczej możesz być pewny że wszystko będzie okej. chociaż wiesz co czasem mówią... że księgowy jest spoko i dobry póki nie będzie jakiejś wtopy potem znika a ty zostajesz z ręką w nocniku... ale może to tylko miejskie legendy

Re: Jakie polecacie biura ksiegowe??

No chyba kolego właśnie miejskie legendy. mam wrażenie że ty tutaj mówisz o takich gościach typu co prowadzą ksiegowość dla jakiegoś wall strit albo innej mafii... bo tak to raczej to są spokojni ludzie którym zależy na tym żebyś przyoszczędził na podatkach, czyli uczciwi

Re: Jakie polecacie biura ksiegowe??

z moich informacji wynika że prowadzenie księgowości dla Poznaniaków to jest bardzo dobry biznes bo każdy chce jak najwięcej przyoszczędzić smile dlatego też stawki ksiegowych sa niewielkie bo każdy tu chce jak najmniej zapłacić. zatem same plusy. a ksiegi rozchodow i przychodow to łatwo prowadzić, zwłaszcza małym działalnościom sama to robię

Re: Jakie polecacie biura ksiegowe??

ta firma ma fajne ceny zobacz sobie ich cennik usług http://www.ksiegowoscsigma.pl/cennik generalnie mam wrażenie że taniej to nie dostaiesz zwłaszcza jeśli chodzi o ludzi z uprawnieniami do zawodu bo nie każdy je ma i to trzeba wiedzieć!!

Re: Jakie polecacie biura ksiegowe??

rachunkowość to sztuka dla najbardziej sumiennych i ogarniętych smile pieniązki to poważna sprawa, trzeba je łądnie liczyć żeby się wszystko zgadzało taaa