Topic: Lakier a samochód

W mojej firmie właśnie kupiliśmy nową flotę aut osobowych. Właściwie to nie kupiliśmy, a wynajeliśmy w formie wynajmu długoterminowego. Dzięki temu mamy zagwarantowaną pełną obsługę aut przez trzy lata. Chciałam zapytać, czy samochody nie utracą gwarancji na blachy, gdy zostaną one oklejone folią reklamową?

Re: Lakier a samochód

Nie musisz się tego obawiać, bo teraz robią takie folie, które można bardzo łatwo zdemontować czyli po prostu zdjąć. Wystarczy lekko je podgrzać i odchodzą całymi płątami. Co ciekawe na sucho trudno się ich pozbyć. Dlatego to bardzo skuteczna forma reklamy, która jest stosowana przez wiele firm.

Re: Lakier a samochód

Pracuje w salonie samochodowym znanej marki i nie mieliśmy jeszcze przypadku, aby samochód w związku z oklejeniem utracił gwarancję. Oczywiście jeśli uszkodzony będzie lakier podczas zakładania lub ściągania folii reklamowej, to gwarant może odmówić ewentualnej naprawy.

Re: Lakier a samochód

To bardzo nowoczesny sposób reklamowania. Jest praktykowany na całym świecie. A taka popularność świadczy o tym, że nic złego użytkownikowi pod względem utraty gwarancji na samochód nie grozi.

Re: Lakier a samochód

Usługa oklejania powinna być robiona przez profesjonalną firmę, to będziesz miała pewność, że wszystko będzie w porządku. Ludzie, którzy mają już w swojej historii oklejenie kilkuset aut wiedzą co robią i można im spokojnie zaufać.

Re: Lakier a samochód

Jeśli o takich firmach mowa to jedną z nich jest Ziebart reklama przez nich wykonana to prawdziwy majstersztyk wśród form marketingowych. Poza tym to bardzo tania firma i dojeżdża na miejsce.

Re: Lakier a samochód

Mogę tylko potwierdzić wysokiej klasy usługi reklama.ziebartpolska.com.pl. Każdego roku wykonują dla mnie oklejenia samochodów oraz innych nośników reklamowych. Wszystko zawsze na czas i wykonane perfekcyjnie.

Re: Lakier a samochód

Chyba też zdecyduje się na taką reklamę skoro wszyscy tak zachwalają. Widać warto inwestować we własną markę. Najprosztsze sposoby marketingu są najlepsze na naszym rynku, który jest dość specyficzny.