Topic: Mój tata jest bezrobotny..

Cześć Wszystkim chciałbym się podzielić z Wami moim osobistym problemem. Otóż, od wielu lat mój tata jest bezrobotny. Niestety, rolę ojca w domu zastępuje moja mama, która nie dość, że pracuje za 2 osoby, to jeszcze ma na głowie rodzinę, dom itp. Mój tata to jest nie wiem.. osoba, która chyba nie ma żadnych ambicji życiowych i tylko siedzi całymi dniami w domu i ogląda mecze. Na pytanie o prace to odpowiada, że nie ma dla niego żadnej pracy i tyle z niego. Ostatnio jednak mama gorzej się poczuła i w końcu postanowił się wziąć w garść i wyjechać za granicę coś dorobić, teraz mam mu pomóc szukać ofert.. gdzie najlepiej to zrobić?

Re: Mój tata jest bezrobotny..

Według mnie praca w Holandi należy do bardzo interesujących ofert pracy i do tego zapewnia w miarę pewny, wysoki zarobek. Mam wielu przyjaciół co tam pracują i się osiedlili tam. Bardzo chwalą to miejsce i jak się okazuje, mieszkańcy są do nich przyjaźnie nastawieni wink

Re: Mój tata jest bezrobotny..

Świetnie.. znalazłem coś takiego: http://www.praca-w-holandii.com.pl/ w tym linku można aplikować do pracy w Holandii, jest podane kilka interesujących stanowisk pracy. Co o tym myślicie? Uważacie, że wygląda to dobrze i można zaufać tej firmie?

Re: Mój tata jest bezrobotny..

Zdecydowanie tak.. widać, że to profesjonalna firma, która pośredniczy w znajdywaniu pracy itp. oferują zakwaterowanie, transport do pracy i co najważniejsze, właśnie tę pracę, o którą się tu rozchodzi. W moim odczuciu świetna oferta i pewna, wyślij ojca tam i niech w końcu do czegoś się przyda..

Re: Mój tata jest bezrobotny..

Wiesz.. nie chcę nic mówić, ale ja też będę tam aplikował tongue serio, jak przejrzałem tę stronkę to mają bardzo fajne warunki i ofertę. Mam zamiar zaryzykować i zgłosić się tam i kto wie.. może się uda wyjechać na sezon big_smile ale bym chciał odłożyć trochę pieniędzy..

Re: Mój tata jest bezrobotny..

Jak my wszyscy niestety.. pieniądze każdemu się przydają i nie mówię tu jako jakaś materialistka, ale po prostu każdy z nas wie jak tu w Polsce jest, ech.. tylko najniższa krajowa i jeszcze ciągną podatki