Topic: Nie mam zadnej nerwicy natręctw

Witam wszystkich forumowiczów. Wychodzę z bardzo mądrego – w moim przekonaniu – założenia, że przezorny zawsze jest ubezpieczony. Poza tym, zostawianie domu bez ochrony to jest nieodpowiedzialne zachowanie i nie chcę go podzielać. Chodzi mi właśnie o ochronę domu w tym sensie, by zapewnić bezpieczeństwo nie tylko w kwestii przestępczości, złodziei, ale również jeśli chodzi o zniszczenia spowodowane wyładowaniami atmosferycznymi. Panikuję? Mieszkam z mężem w prywatnym domu, jesteśmy bogatymi ludźmi, dużo pracowaliśmy na ten dom.

Re: Nie mam zadnej nerwicy natręctw

Nie wiem, jak ktoś mógłby pomyśleć, że panikujesz. Przecież teraz mnóstwo ludzi zakłada w domu kamery, chociażby po to żeby przetestować wierność współmałżonka.

Re: Nie mam zadnej nerwicy natręctw

My w domu również mamy system alarmowy – wprawdzie nic nadzwyczajnego się nie działo, ale lepiej dmuchać na zimne i pomyśleć o ochronie zanim pojawi się zagrożenie. Wówczas może być już za późno.

Re: Nie mam zadnej nerwicy natręctw

Im wcześniej, tym lepiej. Zostawiam link do oferty, z której sam korzystałem: http://elektro-mont.pl/oferta/monitoring/. Firma działa na terenie kilku śląskich miast. Oferta jest bardzo bogata, dlatego z jednej współpracy z jedną firmą wyciągniesz maksimum efektu i zysku, jeśli chodzi o ochronę, ale też różnego rodzaju instalacje elektr. Itd.

Re: Nie mam zadnej nerwicy natręctw

Znam to przedsiębiorstwo. Mogę śmiało powiedzieć, że jeśli chodzi o instalacje odgromowe Zabrze jest bezkonkurencyjne właśnie ze względu na obecność firmy, o której kolega wyżej napisał.

Re: Nie mam zadnej nerwicy natręctw

Racja, pokusiłbym się wręcz o stwierdzenie, że jeśli chodzi o ogółem usługi elektryczne Zabrze nie ma sobie równych. Instalacje odgromowe to skomplikowana sprawa, ciężko znaleźć firmę która tym się porządnie zajmie. To znaczy, teraz to już nie ciężko smile.

Re: Nie mam zadnej nerwicy natręctw

No tak, teraz już nie jest smile. Dziękuję za pomoc!