Topic: Jestem bardzo wrażliwa na ból.

Cześć. Mam pewien problem. Nie wiem, na ile jest on powszechny i czy dotyczy wielu mam – ale bardzo boli mnie proces karmienia piersią. Wiem, że mleko matki jest bezcenne dla dziecka, ale czy nie można jakoś inaczej karmić dzidziusia? Może po prostu się z czasem przyzwyczaję?

Re: Jestem bardzo wrażliwa na ból.

W dzisiejszych czasach to można nawet wyspowiadać się online, albo tą samą drogą zrobić test ciążowy. Wszystko jest możliwe. Po prostu nie jesteś na czasie. Zwróć uwagę na ofertę laktatorów: http://wyprawkowy.pl/laktatory-249 . Masz do wyboru wersje elektryczne, albo ręczne. Dużą wygodą jest to, że nadają się do użytku nie tylko w zaciszu domowym, ale także wtedy, gdy jesteś w podrózy. Są bardzo praktyczne, poręczne i nie zajmują dużo miejsca. Ja ze swojej strony polecam.

Re: Jestem bardzo wrażliwa na ból.

Problem, o którym piszesz nie jest jakiś rzadki i wyjątkowy. Dodam, że i ja korzystałam z laktatorów elektrycznych – umożliwiają one bezbolesne ściągnięcie pokarmu prosto do butelki. Co to za różnica, czy z piersi czy butelki (w tym przypadku),  mleko i tak jest od mamy smile.

Re: Jestem bardzo wrażliwa na ból.

Moja żona także korzysta z takich nowości i bardzo to sobie chwali.

Re: Jestem bardzo wrażliwa na ból.

Możesz również zainteresować się ofertą oryginalnych butelek  Tommee Tippee. Nie bez powodu nazywają się ‘’Closer to Nature’’, gdyż dziecko ma wrażenie że pobiera pokarm bezpośrednio z piersi mamy – dzięki elastyczności butelki i ruchami piersi rodzicielki.