Topic: Pomoc przy sprzątaniu

Dzień dobry. Czy orientujecie się może w temacie sprzątania mieszkań i biur? Niedawno nabyłem nieruchomość, którą będę wynajmował, ale najpierw muszę ją uporządkować. Niestety sam musze wyjechać w delegację, a praca remontowa się tam niebawem zakończy. Polećcie jakiś specjalistów, którym bałagan niestraszny.

Re: Pomoc przy sprzątaniu

Witaj. Jak dla mnie powinieneś pomyśleć o firmie sprzątającej. Oni najszybciej uporają się z porządkami poremontowymi. Myślę, że porządkowanie domów i mieszkań dla specjalistów z potężnym sprzętem myjącym to żaden problem.

Re: Pomoc przy sprzątaniu

Kiedyś widziałem szyld w Poznaniu pranie wykładzin - reklamowała się duża firma sprzątająca, myślę, że tutaj sama sprzątaczka z miotełką nie da sobie rady. Zatrudnij firmę z karcherami niech ci odpicują wnętrze.

Re: Pomoc przy sprzątaniu

Witam wszystkich. Jeśli ktoś szuka pomocy w profesjonalnym sprzątaniu to gorąco polecam mobilnykarcher.pl. Mają naprawdę fajny sprzęt, myślę że najlepiej sobie poradzą z praniem, myciem okien i ogólnymi porządkami.

Re: Pomoc przy sprzątaniu

Jak dla mnie to kiedy się nabywa taką inwestycją, to trzeba samemu ogarnąć bałagan, a nie się wysługiwać innymi. Po co tracić pieniądze, skoro każdy zapewne ma szczotkę, odkurzacz, mopa? Dla mnie to takie usilne trwonienie pieniędzy.

Re: Pomoc przy sprzątaniu

wiesz koleżanko poprzedniczko, może jego kamienica jest tak duża, że na miotle, mopie czy odkurzaczu to możesz sobie polatać… Jeśli szuka pomocy to znaczy, że naprawdę jej potrzebuje. My faceci jesteśmy konkretni, jak nie damy rady mówimy otwarcie, a nie maskujemy się w pocie czoła, „żeby potem co to nie ja”