Topic: Jak ulokowac pieniazki

witam serdecznie kolegow i koleznaki forumowe mam pytanie. jak ulokowac swoj zgromadzony kapital? chodzi tu o kwote kilkunastu tysiecy zlotych. wien ze sa rozne drogi ale chcialbym jednoczesnie maksyymalnie bezpieczna i maksymalnei dochodowa. hhe wiem ze to nie takie proste polaczenie.. no ale cos takie go wlasnie pomiedzy. nie jakas tam loteria na gieldzie tylko cos na co mozna liczyc

Re: Jak ulokowac pieniazki

Wiesz co, poczytaj sobie jakieś fachowe artykuły, popytaj znajomych, jak lokują swój kapitał. Ja ci moge polecić z takich ostatnich lektur to ten tekst: http://architekcizysku.pl/w-co-zainwestowac/ . Ci architekci zysku piszą o tym, że na ten moement najpewniejszą inwestycją są akcje pracownicze. To jest coś takiego w przypadku porządnych firm, że  pracownicy dostają swoje udziały w zyskach firmy. Niestetyy wiele takich osob pozbywa sie takich akcji zeby szybko dostac pieniadze.. a to nie stety blad.. i mozna to wykorzystac aby zarobic tylk otrzeba wybrac łwściwe i oni ci pomogą pozdrawiam

Re: Jak ulokowac pieniazki

Jeśli chodzi o bezpieczne inwestycje to na pewnoe jeszcze spolki skarbu panstwa dobrze jest obstawiac. chociarz w dzisiejszych czasach moze byc roznie.. ale te akcje pracownicze to napewno prawie pewnik. jakies tam PGE czy PZU. mam znajomego, ktory w ciagu kilku miesiecy zarobil kilka tysiecy na pzu. takze bpewnie warto jak ktos lubi gielde i sie zno

Re: Jak ulokowac pieniazki

Widze ze na tej stronie http://architekcizysku.pl/ jest opisane w c o najlepiej inwestowac jak sie ma konkretnie 20, 50, 100 czy wiecej tysiecy itd. Fajnie. nie wszyuscy by sie tak podzielili od razu fachowa wiedza ze wszystkimi. Lubie ich za to. ale wiadomo ze po bardziej konkretne rady i znalezienie jakis akcji to trzeba by bylo sie zglosic do nich skontaktowac.

Re: Jak ulokowac pieniazki

mi sie mega podoba idea tych akcji pracowniczych ten kto to wymyslil to powinien nobla dostac. ja jako zwykly pracownik duzej spolki moge sie nie martwic o starosc bo sobie rokrocznie wyplacam ladna sumke z dochodow z tych akcji

Re: Jak ulokowac pieniazki

Teraz to w zasadzie jedyna metoda (wg mojej wiedzy) na zapewnienie sobie tej spokojnej starości. No chyba że twój syn nazywa się Adam Małysz albo Donald Tusk i będzie mógł cię poratować gdy odejdziesz z roboty.