Topic: Jaka lampka do pokoju dziecięcego?

Szukam jakiegoś oryginalnego wzoru lampki nocnej. Możecie coś doradzić? Acha, lampka ma być do pokoju dziecięcego, więc design musi być dopasowany do tego typu wnętrza.

Re: Jaka lampka do pokoju dziecięcego?

Na rynku jest tyle modeli lampek dziecięcych, że na pewno znajdziesz coś ciekawego. Ja polecam zaglądać do sklepów z designerskimi przedmiotami i to nie tylko z kategorii wyposażenie wnętrz. Fajne rzeczy możesz znaleźć chociażby w sklepie liliko.pl. Oni tam mają mnóstwo oryginalnych przedmiotów. Wspomniane lampki nocne czy porcelana Krasilnikoff ze sklepu to rzeczy, które od razu zwracają uwagę. Zresztą sama zajrzyj na ich stronę i sobie to obejrzyj.

Re: Jaka lampka do pokoju dziecięcego?

Może nie konkretnie w temacie, ale jak chciałem doposażyć domek ogrodowy dla dzieci w jakieś źródło światła to znalazłem lampy w kształcie grzybów. Fajnie to wyglądało jak ustawiłem je przy domku, ale równie dobrze taką lampkę możesz postawić na nocny stoliku. Dzieciaki uwielbiają tego typu przedmioty, a ich wygląd dobrze komponuje się z wystrojem wnętrz tworzonych z myślą o najmłodszych.

Re: Jaka lampka do pokoju dziecięcego?

Kiedys kupilam synkowi lampke w ksztalcie pilki noznej, z ktorej korzystal prawie do doroslosci. Jak masz syna, to uwierz, bedzie zachwycony taka lampka.