Topic: Gdzie oddać silnik elektryczny do naprawy – Warszawa?

Hej! Moi drodzy mam silnik elektryczny do naprawy, nie pytajcie mnie jaki, jaka moc itd. bo sie na tym nie znam. Po prostu przestał działać, nie zapalił się i nie dawał żadnych znaków wcześniej ze cos jest nie tak. Takze bede wdzieczna za wskazanie miejsca gdzie najlepiej sie udac zeby taki silniczek zostawić i po czasie odebrać naprawiony. Bardzo sympatycznie proszę o pomoc.

Re: Gdzie oddać silnik elektryczny do naprawy – Warszawa?

Witam. Temat rzeka bo nie wiadomo co poszło i co z nim w zasadzie zrobić, może nawet nie być sensu go naprawiać ale to zalezy od kosztu naprawy i wartości nowego silnika. Jednym słowem trudno powiedzieć.

Re: Gdzie oddać silnik elektryczny do naprawy – Warszawa?

Ja to wszystko wiem, pytałam o dobry warsztat który ktoś mógłby mi polecić żeby naprawić silnik i jeśli ktoś byłby łaskaw to będę wdzięczna.

Re: Gdzie oddać silnik elektryczny do naprawy – Warszawa?

Mogę polecić warsztat elektromechanika Jerzego Kabalę. Chyba najlepszy specjalista w Warszawie od przezwajania silników elektrycznych. Poza tym człowiek solidny i terminowy z którym można się dobrze dogadać. Poza tym nie liczy sobie dużo więc na pewno w większości przypadków oddać silnik jemu, niż kupować nowy, albo co gorsza nowe urzadzenie.

Re: Gdzie oddać silnik elektryczny do naprawy – Warszawa?

Też mogę polecić Pana Kabalę bo już od wielu lat oddawałem mu silniki do naprawy, albo przezwojenia i dopiero on udowodnił mi że przezwojony elektryk może działać lepiej i wydajniej niż nówka. Naprawdę robi wrażenie i ma fach w ręku. Widać że lubi to co robi i jak pisał mój przedmówca liczy sobie niedużo co równie ważne w tym biznesie. Możesz nieść do niego silnik w ciemno i mieć pewność że odbierzesz cudeńko wink

Re: Gdzie oddać silnik elektryczny do naprawy – Warszawa?

Bardzo dziękuję za pomoc. Kontaktowałam się z tym panem i rzeczywiście niezwykle komunikatywny i sympatyczny człowiek smile. Zwykle w warsztatch tacy nie pracują, niestety. W każdym razie jutro pojadę z silnikiem, jeszcze raz bardzo dziękuję za szybką pomoc. Pozdrawiam.

Re: Gdzie oddać silnik elektryczny do naprawy – Warszawa?

Ależ nie ma za co dziękować. Być może jak bede chcial zrobic zonie kolacje i nie bede wiedzial jak cos upiec to na innym forum ty mi pomozesz. Tak to działa, a przynajmniej powinno. Również pozdrawiam gorąco.