Topic: Hydraulik, który wspomoże remont?

Cześć wszystkim. Potrzebuję namiarów na hydraulika z Poznania, który byłby dostępny nawet w nocy, gdyż planuję dosyć głęboki remont domu, a że goni mnie czas zapewne część prac bedzie wykonywana po godzinach. Na pewno bede musial troche powiercic, a ze dom jest bardzo stary to obawiam sie ze mogę trafić na jakieś rury stad potrzebuje fachowca pod telefonem ktory pomoglby gdyby cos sie wydarzylo. Prosze o polecenie kogos sprawdzonego.

Re: Hydraulik, który wspomoże remont?

W Poznaniu ciężko o dobrych hydraulików, wiem bo już wielu przerabiałam aż do momentu kiedy trafiłam na tę firmę: dobry-hydraulik.com. Zdecydowanie mogę ich polecić bo już od dobrych kilku lat pomagali mi podczas różnych awarii i zawsze byłam zadowolona. Jestem samotna kobieta i zupelnie nie orientuje sie w tych wszystkich technicznych sprawach dlatego czesto wzywalam ich nawet do malych problemów, jak popsuta bateria, albo podłączenie zmywarki. Zawsze liczyli sobie bardzo mało w porównaniu do konkurencji i byli bardzo uprzejmi.

Re: Hydraulik, który wspomoże remont?

Siema. Możesz śmiało stawiać na firmę którą poleciła moja przedmówczyni. Ten link powinien Cię zainteresować: http://dobry-hydraulik.com/pogotowie-hydrauliczne.htm , bo prowadzą również pogotowie 24/7 czyli dokładnie to czego szukasz. Na Twoim miejscu zadzwoniłbym tylko wcześniej i zapytał czy na pewno nikt nie jest chory, albo zajęty i będzie w stanie pomóc, ale na 99% ktoś będzie dostępny. W zeszłą zimę popsuł mi się grzejnik w nocy i musiałem ich wezwać. Godzinka i było po sprawie. Bardzo profesjonalnie i porządnie.

Re: Hydraulik, który wspomoże remont?

Bardzo dziękuję za pomoc. Tak jak radziliście zadzwoniłem wcześniej żeby się upewnić czy taka asysta będzie możliwa i na szczęscie nie będzie kłopotu, więc mogę spokojnie zaczynać. Jeszcze raz dzięki i pozdrawiam, wszystkiego dobrego.

Re: Hydraulik, który wspomoże remont?

Nie ma sprawy, tylko pamiętaj że jeśli masz podejrzenie że możesz wwiercić się w rurę to lepiej zakręć wodę i oczywiście uważaj na inne instalacje, np elektryczną, ale z tego co widze jesteś zapobiegliwy więc na pewno to wszystko wiesz. Czułem się w obowiązku przypomnieć big_smile.