Topic: Jaki laptop dla syna na studia?

Witam. Szukam laptopa dla syna na studia. W ogóle się nie orientuję w tematyce sprzętów więc proszę o pomoc w doborze czegoś dobrego, co posłuży mu dobrze. Nawet nie wiem jak sprecyzować swoje oczekiwania bo na cenach tez sie nie znam. Bede wdzieczna za wypowiedzi.

Re: Jaki laptop dla syna na studia?

Proszę zajrzeć na stronę sklepu MCT: mct-sklep.pl. Ma tam Pani bardzo duży wybór w dobrych cenach i proponuję właśnie cenowo czegoś poszukać i najpierw przejrzeć sobie na przykład laptopy Dell. To dobra i sprawdzona firma z doświadczeniem w tworzeniu komputerów które słyną z niskiej awaryjności.

Re: Jaki laptop dla syna na studia?

Myślę że na studia bardziej przydałoby się przejrzeć laptopy mobilne, czyli takie mniejsze i bardziej poręczne. Mają co prawda gorsze osiągi ale nie o to chodzi w komputerze dla studenta który przez większośc czasu będzie pisał, szukał informacji i tworzył projekty. Do takich zadań lepszego komputera się nie znajdzie.

Re: Jaki laptop dla syna na studia?

A jaki sklep w Poznaniu z komputerami możecie polecić?

Re: Jaki laptop dla syna na studia?

Jeśli chodzi o laptopy Poznań ma sporo sklepów, na przykład MCT który polecał kolega. Widziałem tam w bardzo dobrej cenie laptop Toshiba Satellite Pro, czyli coś nieco większego z lepszymi parametrami. Ta marka charakteryzuje się dobrymi głośnikami i długim czasem korzystania z baterii. W ogóle sama seria Satellite to legenda nieustannie modernizowana i usprawniania.  Ale to już decyzja należy do Ciebie. Pewnie większośc przyzna mi rację że lepiej będzie jednak zainwestować w Toshibę bo i film da się wyodnie obejrzeć i na skype pogadać z rodziną. Pozdrawiam.

Re: Jaki laptop dla syna na studia?

rochę poczytałam o tej firmie i raczej się zdecyduję na Toshibę. Mam szczególne zaufanie do japońskiej technologii a mysle ze i syn sie ucieszy z bardziej wszechstronnego komputera.