Topic: Potrzebna pilna pomoc - wykrycie alkoholika!

Mam coraz większe problemy ze swoim mężem i niestety obawiam się, że wleciał w alkoholizm, który ciągle się pogłębia sad Czy możecie mi powiedzieć jakie są objawy alkoholizmu, jak poznać, że to już się niestety stało i jest równia pochyła???? Proszę bardzo o pomoc bo jestem załamana…

Re: Potrzebna pilna pomoc - wykrycie alkoholika!

oj smutna sprawa, chodzenie z kumplami na piwo regularnie to nie alkoholizm, ale jak wydaje na to ostatnie pieniądze, wiecznie wraca pijany, nie liczy się z rodziną, zapomina o ważnych sprawach na rzecz alkoholu to już dawno jest poważny problem hmm

Re: Potrzebna pilna pomoc - wykrycie alkoholika!

Mój brat też miał ten problem i potrafił nawet zadłużać się żeby tylko kupić bo żona mu zabierała pieniądze żeby nie mógł kupić kolejnej flaszki.

Re: Potrzebna pilna pomoc - wykrycie alkoholika!

powiedz co on takiego robi, bo może wyolbryzmiasz sprawę, co???

Re: Potrzebna pilna pomoc - wykrycie alkoholika!

właśnie ostatnio przyłapałam go że podbiera już nasze oszczędności i wydaje na alkohol, na razie upija się w lokalach, ale robi to codziennie, dosłownie codziennie i strasznie się martwię. Boję się alkoholizmu bo w mojej rodzinie ojciec latami miał ten problem, straszna sprawa.

Re: Potrzebna pilna pomoc - wykrycie alkoholika!

zacznij moja droga od wizyty u psychologa, jak nie pomoże to zostaje tylko jakaś dobra terapia.

Re: Potrzebna pilna pomoc - wykrycie alkoholika!

Już myślałam właśnie o ośrodku jakimś, dzięki za pomoc bo nie wiedziałam czy nie przesadzam, ale chyba jednak moje obawy są słuszne.