Topic: Testy owulacyjne z apteki.

Hej drogie kobietki piszę tutaj na forum ponieważ chcę podjąć wątek testów owulacyjnych z apteki. Piszcie wszystko ,co wiecie to znaczy ,czy czytałyście może na ten temat lub może wasz zawód jest z ,tym w jakiś sposób związany i macie wiadomości na ten temat. Jeśli tak to bardzo prosze piszcie mi wasze wrażenie i w ogóle wszystko. Dziękuje.

Re: Testy owulacyjne z apteki.

Hej Kochana ja nigdy nie używałam ,takich testów ,ale co nieco słyszałam na ten temat od mojej bratwoej ,która dwa lata bez skutecznie próbowała zajść w ciąże. Niestety nie mam żadnych dokładniejszych informacji ,a chętnie dowiedziałabym się czegoś na ten temat więc podłanczam się pod pytanie.

Re: Testy owulacyjne z apteki.

Hej Drogie Kobietki ja używałam testów owulacyjnych z apteki. Jeśli chcecie coś ,takiego kupić to polecam wam z tej apteki internetowej: https://www.aptekamini.pl/category/testy-diagnostyczne-owulacyjne. Dlaczego? Bo włąśnie tam transakcja jest bezproblemowa, ceny są spoko i strona jest przejrzysta ,a asortyment jest szeroki nie ukrywajmy.

Re: Testy owulacyjne z apteki.

Dziękuje ,a mogłabyś ,co nieco więcej na temat tych testów napisać?

Re: Testy owulacyjne z apteki.

Pewnie w takim razie już piszę. Takie testy owulacyjne robi się po to ,aby dokłądnie określić kiedy ma się dni płodne. Pomaga to zarówno kobietą ,które nieskutecznie próbują zajść w ciążę jak i tym ,które chca w spósób naturalny uniknąć niechcianej ciąży. Sa przydatne w dzisiejszych czasach. Warto się im przyjrzeć szczególnie w tej Aptece Mini, bo mają dobrą ofertę cenę.

Re: Testy owulacyjne z apteki.

Chyba będe musiałą o czymś takim pomyśleć. Dzięki za info smile smile

Re: Testy owulacyjne z apteki.

Ja chciałam wszystkim ,ale przede wszystkim koleżankce powyżej podziękować za pomoc!!!!!!