Topic: Robotyka - zajęcia dla dzieci w Poznaniu

Hejka, chciałam was zapytać o robotykę – takie zajęcia dla dzieci są organizowane gdzieś w Poznaniu, ale niestety nie wiem gdzie. Czy ktoś z was może ma wiedze na ten temat? Będę wdzieczna za informację:)

Re: Robotyka - zajęcia dla dzieci w Poznaniu

Jesli chodzi o zajęcia z robotyki dla dzieci to w Poznaniu robi je firma, która nazywa się GO4Robot. Moje dzieciaki na nie chodzą. Córka jest w 3 klasie, a syn w 1, ale obydwoje są tak samo zafascynowani swiatem robotów smile

Re: Robotyka - zajęcia dla dzieci w Poznaniu

Wow, a mogłabyś podeslac jakiegoś linka do strony tej firmy? Może mój syn dałby się wciągnąć w takie zajęcia…

Re: Robotyka - zajęcia dla dzieci w Poznaniu

Jasne, proszę bardzo: http://go4robot.pl/oferta/warsztaty/war … -robotyki/. A podczas zajęć dla dzieci z robotyki uczą się obsługi komputera, programowania w języku angielskim i oczywiście budują z klocków lego roboty, które wykonują różne czynności. Z każdych zajęc, które trwają godzinę wracają wręcz z wypiekami na twarzy i przezywają. Nie przypuszczałam, ze tak ich wciągnie ta robotyka zajęcia dla dzieci prowadzą do tego bardzo sympatyczni trenerzy pasjonaci. A nie ukrywajmy – to też ma znaczenie.

Re: Robotyka - zajęcia dla dzieci w Poznaniu

z pewnoscią smile ale z tego, co opisujesz, to te zajęcia muszą być naprawdę bardzo ciekawe. Zastanawiam się nad zapisaniem mojej córki. Bo mimo ze jest dziewczynka, to jednak ma chyba bardziej chłopięce zainteresowania smile ale już przynajmniej wiem, czego i gdzies szukac. Dzieki!