Topic: Badania dla dzieci

Jako matka mam zawsze jeden i ten sam problem. Jeśli potrzebne jest jakieś specjalistyczne badanie dla dziecka, to zawsze mam problem ze znalezieniem odpowiedniej placówki medycznej, która chetnie dzieci przyjmuje czy nawet jest wyspecjalizowana w tej dziedzinie. Macie jakieś sprawdzone miejsca, bo akurat teraz muszę usg synowi zrobić.

Re: Badania dla dzieci

No i co matki mają w tym przypadku zrobić. Niedługo to za granicę będzie trzeba jexdzic, żeby te badania robić. W okolicach Krakowa nic nie znalazłam i ciągle się męcze z dojazdami.

Re: Badania dla dzieci

No bo źle szukacie moje drogie panie. Właśnie w okolicach Krakwa jest bardzo fajna miejscówka do robiena praktycznie każdego badania medycznego również dla dzieci. Ja z moimi maluchami jeżdże tam w razie potrzeby. Zajrzyjcie do kliniki nzozrevita.pl i wszystko bedzoe dla Was jasne.

Re: Badania dla dzieci

Czemu ja nie znałam tej firmy wcześniej…Ile problemów bym miała zaoszczędzoned i czasu i pieniędzy…

Re: Badania dla dzieci

No czasami trzeba szukać bardziej dokładnie, albo po prostu pytać. To najlepsze miejsce do zrobienia w Krakowie usg u dziecka i to w najlepszej cenie. Bardzo długo szukalem odpowiedniego miejsca i znalazłem na szczęscie.

Re: Badania dla dzieci

Dobrze, ze są takie miejsca, bo na termin w szpitalach dziecięcych to trzeba czekac niedługo tak długo jak na wymianę endoprotezy u dorosłego. Moim zdaniem takich miejsc jest zdecydowanie za mało. Byłam świadkiem, jak jedna z mam musiała jechać z dzieckiem ponad 100 kilometrów, żeby zrobic mu badanie serca, tragedia…

Re: Badania dla dzieci

Fakt, tak czasami bywa. Zapomniałem dodac, że w klinice o której wspomniałem lekarze specjaliści przyjmuja też dorosłych. Szczególnie polecam bardzo dobrego endokrynologa w Krakowie nie ma z pewnością lepszego.

Re: Badania dla dzieci

No nie ma, bo nawet jak są na rynku pracy dobrzy lekarze, to i tak wolą wyjechać za granicę, żeby tam lepiej zarabiać… Miałem okazję leczyć się w tej klinice i oceniam ją na piątkę z duzym, ale to dużym plusem. Idealna dla wszystkich pacjentów.