Topic: Kwiaty dostarczone do domu

hejo. Chcę zrobić żonie niespodzianką taką fajną. Niedługo obchodzimy rocznicę ślubu  z tej okazji chcę jej wysłać bukiet. Nie jeden. Nawet nie dwa, ale kilka. Żeby dostała rano w domu,  potem w pracy i jak wróci do domu wieczorem, to żeby jeszcze jeden jej przyszedł. Taki mam pomysł. Mnie akurat w domu nie będzie i wrócę w nocy z jeszcze jednym bukietem. Mam nadzieję, że taka niespodzienka się spodoba. Ale właśnie teraz nie wiem, jak mam to wszystko zorganizować, żeby się udało. Gdzie najlepiej te kwiaty zamówić?

Re: Kwiaty dostarczone do domu

Pomysl jest naprawde świetny. Sama bym pod sufit skakała, jakby mi mąż tyle kwiatów dał z okazji rocznicy naszego ślubu. Myślę, że tutaj warto znaleźć w Warszawie dostawę kwiatów jakąś sprawdzoną, która Ci to wszystko przywiezie do domu i do tego biura żony. Bez obaw, to się wszystko da załatwić.

Re: Kwiaty dostarczone do domu

No tak, wiem już, że są kwiaciarnie internetowe w Warszawie i tak mi zależy na tym, żeby to było sprawdzone miejsce, któremu można całkowicie zaufac, że o takiej godzinie, jaką będę chciał wszystko zostanie dostarczone, żeby się z żoną gdzieś tam po drodze czasami nie minęli. Znacie takie?

Re: Kwiaty dostarczone do domu

Wiesz co ja kiedyś na tej stronie http://kwiatomat.pl/k/8/bonsai kupiłam bonsai. Swoją drogą to sa bardzo fajne i wdzięczne rośliny. Jak będziesz miał jakąś okazję, to też żonie kup tak drzewko, na pewno się ucieszy big_smile No ale ja nie o tym. W tej kwiaciarni możesz zteż złożyć zamówienie właśnie na dostawę kwiatów. Ogólnie ludzie chwalą tę firmę więc może i Tobie się uda wszystko załatwić na cacy