Topic: Jak zabezpieczyć teren budowy?

Zastanawiam się jak zabezpieczacie teren budowy, chodzi mi o budowę domu na działce. Czy od razu stawiacie właściwy płot, czy na początek siatka leśna lub jakieś ogrodzenie blaszane?

Re: Jak zabezpieczyć teren budowy?

To chyab zalezy od tego ile kto ma kasy. Rzadko jednak zaczyna się budowę od stawiania eleganckiego płotu wokół posesji. Lepiej zainwestuj w coś takiego http://www.drumar.pl/ogrodzenia_budowlane. Tanie i estetyczne rozwiązanie, dzięki któremy nikt nie wejdzie ci na teren budowy i nic ci stamtąd nie wyniesie, no chyba ze to będzie włam na chama. Jeśli nie chcesz przejściówki, to od tyłu i po bokach posesji możesz od razu wylać podmurówkę i postawić na niej ogrodzenie z paneli. Dużo ludzi tak robi. Większość ładne kute ogrodzenia stawia tylko od frontu.

Re: Jak zabezpieczyć teren budowy?

Frontowe ogrodzenie stawiasz na koncu, na początku wystarczy jakość zabezpieczyc wejście na teren posesji, na przykład przy użyciu zwyklej siatki. A jak już będziesz szukał ladnego ogrodzenia, to w tym serwisie http://www.drumar.pl/ogrodzenia_frontowe masz przynajmniej kilka różnych wersji ogrodzen kutych, z ozdobnymi grotami, rozetami i daszkami. Jak ma się taki wybór zawsze coś się dobierze.