Topic: Zagrożenie ze strony ptaków.

Jestem nadzorcą posesji, o którą muszę dbać i sprzątać, jeśli jest taka potrzeba. Robię to rzadko, bo większością prac wspólnie zajmują się mieszkańcy. Jednak bardzo często mamy problem z ptasimi odchodami, które lądują na naszych oknach. Czy myslicie, że zabezpieczenia w postaci drutów okażą się pomocne?

Re: Zagrożenie ze strony ptaków.

Sądzę, że tak. To chyba jak na razie najlepszy sposób walki z niechcianym ptactwem. Jeśli do tego skorzytasz z usług zwlaczanie-szkodnikow.com, to na pewno pozbędziesz się problemu. Firma ta zakłada profesjonalne instalacje na każdym rodzaju budynku, bez względu na to, czy to osoba prywatna czy instytucja.

Re: Zagrożenie ze strony ptaków.

Tylko w ten sposób można sie pozbyć problemu. Na lotniskach odstraszają ptaki innym ptactwem, ale ten pomysł w mieście nie przejdzie, o czym jestem całkowicie przekonany. Zapraszam do przeczytania zakresu usług takiej firmy tutaj http://www.zwalczanie-szkodnikow.com/oferta/ptak. Z pewnością dowiecie się co robić.

Re: Zagrożenie ze strony ptaków.

To pewna firma, która działa tylko sprawdzonymi środkami. Czytałem ostatnio w tym miejscu http://www.zwalczanie-szkodnikow.pl/oferta/fumigacja, że aby walka była z nimi skuteczna potrzebna jest tylko chwila na podjęcie decyzji. Resztą zajmą się już profesjonaliści.

Re: Zagrożenie ze strony ptaków.

W mieście to jest zwłaszcza problem. Brzydko mówiąc ptaki robią ci na głowę i się tym nie przejmują.