Topic: Pomoc przy przeprowadzce

Pilnie potrzebuje pomocy przy przeprowadzce, szczególnie przy transporcie mebli z jednego domu do drugiego. Chciałabym, żeby specjaliści zajęli się nie tylko samym transportem, ale również zniesieniem i wniesieniem moich rzeczy.

Re: Pomoc przy przeprowadzce

znam jedna firmę, która zajmuje się tanio transportem i przeprowadzkami, łap: http://transportwiki.com.pl/oferta/. swoją siedzibę ma w Warszawie, ale działa nie tylko na terenie stolicy.

Re: Pomoc przy przeprowadzce

Ja akurat mieszkam całkiem niedaleko Warszawy, więc poprosze o jakies namiary do tej firmy.

Re: Pomoc przy przeprowadzce

firma nazywa się TRANSPORT WIKI i ma swoją stronę w Internecie. z tego co się orientuję, to oferuje mozliwość wyboru rodzaju przeprowadzki. najtańsza jest przeprowadzka ekonomiczna, która nie obejmuje pomocy w załadunku i rozładunku mienia klienta. drugi rodzaj to przeprowadzka standardowa obejmująca znoszenie i wnoszenie mebli oraz innych przedmiotów do budynku. trzeci rodzaj – przeprowadzka kompleksowa oprócz znoszenia i wnoszenia mienia uwzględnia również jego zapakowanie i rozpakowanie.

Re: Pomoc przy przeprowadzce

Aha, mnie interesuje transport mebli do Warszawy wraz z ich zniesieniem i wniesieniem, czyli przeprowadzka standardowa.

Re: Pomoc przy przeprowadzce

Mnie również zainteresowała oferta tej firmy, a ściślej mówiąc, jej kompleksowa oferta przeprowadzki. Chciałabym, żeby ekipa zajęła się spakowaniem, zniesieniem oraz przewiezieniem rzeczy z mojego biura do jego nowej siedziby, gdzie z kolei wniosłaby i rozpakowała cały załadunek.

Re: Pomoc przy przeprowadzce

no to dobrze trafiłaś, bo ta firma trudni się również kompleksowymi przeprowadzkami biur w Warszawie, więcej infromacji tu:   http://transportwiki.com.pl/przeprowadzki-warszawa/ oraz poza nią.

Re: Pomoc przy przeprowadzce

Ja nie jestem z Warszawy, ale mam nadzieję, że ta firma przyjmie moje zlecenie.