Topic: Konferencja ogólnopolska dla pracowników firmy, gdzie?

Jako centrala mojej firmy, która ma oddziały w całej Polsce, organizujemy niedługo konferencję dla menadżerów i pracownikó. Chcemy, żeby podczas tego odbywały się prelekcje, spotkania, impreza integracyjna, rzzecz jasna i generalnie takie firmowo-tpwarzyskie atrakcje. Centrala jest we wrocławiu, ale chcemy gdzies indziej gdzie większość naszych ludzi jeszcze nie była. Co możecie polecić, najlepiej nie w wielkim mieście, chociaż musi być dobry dojazd.

Re: Konferencja ogólnopolska dla pracowników firmy, gdzie?

Stary, ja byłem w jednym takiem miejscu, na konferencji, ale branżowej, zobacz sobie tu: hotel-agro.pl/oferta/organizacja-imprez-firmowych/ . Jedzenie po prostu wyśmienite, a zaplecze hotelowe ierwsza klasa. Musze powiedzieć, że naprawdę polscy hotelarze z taką miejscówką nie mają się czego wstydzić. No i coś, co okazuje się nie zdarza się za często, a jednak jestt wymaganym miimum, przynajmnije jeśli chodzi o mnie – internet w całym obiekcie. Pracuję w internecie i nic nie wkurza mnie bardziej niż kazanie klientowi pojechać gdzieś indziej albo miec swój internet.

Re: Konferencja ogólnopolska dla pracowników firmy, gdzie?

Widzę, że mają na tyle pokoi, że daliby radę pomieścić wszystkich zaproszonych przez nas pracowników. Kilka osób już sie zadekarowało, że nie może poejchać z powodów rodzinnych, widzę, że reszcie byłoby bardzo wygodnie. No i jest miejsce na spotkania. No powiem ci, że meijsce rewelacyjne mi podsunąłeś, jeszcze do tego z fajnym dojazdem z wrocławia.