Topic: Jak kupić elektronicznego papierosa ojcu?

Chcę mojemu tacie kupić elektronicznego papierosa na urodziny, bo myslal o tym, zeby się przerzucić ze zwyklych i koniec koncow do niczego konkrenego to nie dprowadzilo. Wobec tego chciałabym zrobić to za niego i dać mu kopa.

Re: Jak kupić elektronicznego papierosa ojcu?

A czy twój ojciec jest nalogowym palaczem?

Re: Jak kupić elektronicznego papierosa ojcu?

Nie, on tak raczej raz na jakiś czas, zawsze przy towarzystwie, ale zauważyłam, że jak już zacznie to nie może przestać przez kilka tygodni. No to i tego chcemy mu oszczędzic i kupic tamten. Czy wiecie gdzie mozna kupic całe zestawy, czy są jakies sklepy z e papierosami tak, zeby nie musiał łazić nigdzie i dokupywać? Pdejrzewam, że jak czegoś zabraknie to sam tego nie załatwi.

Re: Jak kupić elektronicznego papierosa ojcu?

Jak chcesz kupić całość ojcu to pomyśl też o bajerach, takich jak na przykład mody elektroniczne. Dzięki nim może sobie np elektronicznie sterować temperaturą, fajna sprawa jak sie już jest nieco bardziej biegłym i jak się wie czego sie oczekuje od tego urządzenia. Ja mam i polecam a zaczałem tez nie wiedząc za dużo.

Re: Jak kupić elektronicznego papierosa ojcu?

Patrz, a ja pierwszy raz słysze, że w ogóle coś takiego istnieje. Masz jakiś sklpe, który mozesz z czystym sumieniem polecić?

Re: Jak kupić elektronicznego papierosa ojcu?

Tak, mogę z czystym sumieniem polecić tylko jeden sklep i z niego zawsze korzystam, w tym regularnie wymieniam sobie mod box, bo mi sie zachciewa. jest to e-mbi.com, fajna wysyłka, pomocni ludzie tam i nie musze nigdzie indziej szukać co ptorzebuję. Wszysko przychodzi w jednje paczce i z głowy.

Re: Jak kupić elektronicznego papierosa ojcu?

Super dzięki, rozejrzę się w takim razie. Myślałam o tym, czy by nie samej nie zacząć, bo bardzo mi sie to podoba, w sumie nigdy normalnych papierosów nie paliłam, ale to i tak nie jest żadna nikotyna, więc nie sądze, żeby to było coś złego Skoro można to palić w miejscach publicznych to jes ok.