Topic: Zapobieganie korozji betonu

Heja, szukam czegoś co może zapobiegnąć korozji na powierzchni betonowej w moim garażu. Zmieniam trochę jego przeznaczenie, bo otwieram tam swoje małe biuro, dlatego nie mogę sobie pozwolić na to, że cokolwiek będzie tam nieestetycznie wyglądało. Możecie doradzić?

Re: Zapobieganie korozji betonu

Ja zdecydowanie mogę doradzić grunty firmy breston, możesz je znaleźć na stronie http://www.resins.pl/ jest tam dużo różnych produktów, więc może coś jeszcze cię zainteresuje.

Re: Zapobieganie korozji betonu

Dzięki za linka, problem tylko w tym, że nie mogę się połapać za bardzo w tych wszystkich rzeczach. Za dużo tego a ja się nie znam. Dasz mi może konkretniejszego linka?

Re: Zapobieganie korozji betonu

Nie ma problemu, rozumiem, że jak się tym nie zajmujesz na codzień to możesz nie wiedzieć o co chodzi: http://www.resins.pl/pl/category/powlok … owolakowe/. Czemu nie dasz kasy swojemu wykonawcy, żeby mógł za ciebie to załatwić?

Re: Zapobieganie korozji betonu

Hmm, powiedzmy, że nie chcę dac się oszukać i wolę materiały mieć kupione sama, dobre, jak juz przyjdzie i przyjdzie co do czego. Już miałam kiedyś tak przy generalnym remoncie domu, że kasa dana na materiały nie zgadzała się z kasą, która w istocie zosała wydana, a do tego byłyone kiepskiej jakości. Więc teraz będę przygotowana.

Re: Zapobieganie korozji betonu

O ja, kobieta z planem. Widzę, że jesteś samowystarczalna w tym co robisz.

Re: Zapobieganie korozji betonu

Muszę, nie lubię kiedy ktoś coś za mnie robi, a już szczególnie nie lubie kiedy ktoś mi się wtrąca kiedy próbuję coś zrobić i tym samym uszczesliwia na siłę.