Topic: Porady dla nowoczesnej mamy

Witajcie kochane! Otóż potrzebuję Waszej pomocy. Z momentem, jak zaszłam w ciążę, mój szef niestety wypowiedział mi umowę o pracę. Strasznie to przeżyłam, mam nadzieję, że nie będzie to miało większego wpływu na rozwój dziecka… Tak czy inaczej, niestety moja samoocena na tym ucierpiała, obecnie staram się znaleźć inną pracę, albo zorganizować jakiś własny biznes, ale zauważyłam, że teraz jestem częściej wycofana, choć mój mąż staje na głowie, żeby mi pomóc.

Re: Porady dla nowoczesnej mamy

Dobrze, że małżonek Cię wspiera. Przede wszystkim Skarbie, musisz na nowo nauczyć się być asertywną. Bo to właśnie straciłaś przez Twojego pożal się Boże szefa. Są na szczęście różne sposoby, nawet nie musisz iść do psychologa, jak tylko na nowo podłapiesz te mechanizmy. Ja sama stosowałam kurs na płycie. Nie musiałam się przed nikim obnażać psychicznie, a sporo mi dały.

Re: Porady dla nowoczesnej mamy

Koleżanka ma rację. Zadbaj też o wygląd, bo on dużo daje jeśli chodzi o pewność siebie. Znajdź obie np. domowe sposoby na powiększenie ust albo powiększenie objętości włosów. Mąż może robić wszystko, ale Ty też sama musisz zobaczyć, że możesz być piękną i silną mamą. smile No i właśnie, musisz też przygotować się do tej roli, a tu trzeba mieć niestety zadek ze stali.

Re: Porady dla nowoczesnej mamy

Akurat ust nie muszę powiększać, tutaj natura była hojna smile A skoro już poruszyłyśmy tematy macierzyństwa, to czy znacie jakąś stronę, czy blog, gdzie są porady dla świeżych mam?

Re: Porady dla nowoczesnej mamy

Kochana, wejdź sobie tutaj: http://www.e-madame.pl/macierzynstwo/dlaczego-noworodek-nie-chce-ssac-poznaj-sposoby-jak-poradzic-sobie-z-tym-problemem/. Tutaj od razu masz porady odnośnie jednego z pierwszych i częstszych problemów, z jakimi borykają się mamy z maluchami. Generalnie cały ten blog może Ci się przydać, także, jeśli będziesz własnie chciała coś sama rozkręcić, znajdziesz tam kilka dobrych wskazówek.

Re: Porady dla nowoczesnej mamy

O, dziękuję Ci pięknie smile Właśnie sobie przeglądam i rzeczywiście bardzo fajny. Kochane, bardzo Wam dziękuję za Wasze podpowiedzi. Człowiekowi od razu cieplej na sercu się robi, jak spotyka życzliwe osoby smile